Категория

ACETYSAL / АЦЕТИЗАЛ ТАБЛ. 500МГ. 2 Х 10 АК

Бъдете първи - добавете мнение

1,49 лв.
ИЛИ
  • Поръчайте по телефона на 0877849395 всеки ден от 09:00 до 21:00
ИЛИ

Кратко описание

Активно вещество: Acetylsalicylic acid 500mg.
Ацетизал® притежава противоболков, противо-възпалителен и намаляващ високата температура ефект, а според прилаганата доза проявява и противоревматичен ефект.

ACETYSAL / АЦЕТИЗАЛ ТАБЛ. 500МГ. 2 Х 10 АК

Double click on above image to view full picture

Намаляване
Увеличаване

Още изгледи

Подробно описание

ПОКАЗАНИЯ:
Болка и/или фебрилитет. Ацетизал® е подходящ за симптоматично облекчаване на лек до умерен болков синдром от различен произход - при главоболие, зъбобол и др.
При остри и хронични възпалителни заболявания на горните дихателни пътища; грип и други вирусни заболявания
Остри инфекциозни болести, при температурни състояния от неясен произход и др.
Противовъзпалителен ефект - при ревматични и неревматични възпалителни и дегенеративни мускулно-ставни заболявания
Симптоматично облекчаване на симптомите, като болка, оток, зачервяване и локално повишение на температурата при миалгии, мускулно-скелетни болки, ставни болки и др;
Ацетизал® притежава и антиагрегантен ефект.
Ацетизал® в ниски дози предотвратява настъпването на сърдечни болести като повторен миокардeн инфаркт при пациенти с прекаран миокарден инфаркт или нестабилна ангина пекторис (гръдна жаба), или мозъчен удар, причинени от запушването на кръвоносните съдове.

Допълнителна информация

Производител Актавис АД ОТС

Моята количка

Нямате продукти в количката.

Сравни продуктите

Вие нямате продукти за сравнение.

Анкета

Започнахте ли да пиете имуностимуланти?